הוראות הכנה

תודה שרכשתם מסדרת מוצרי ביירן, על מנת להנות מהמוצרים בצורה המיטבית אנו ממליצים להכינם בהתאם להוראות ההכנה.
אנו ממליצים לכם להגיש את הנקניקיות שלנו בלחמניית ביירן עם כרוב כבוש, ורוטב קטשופ קארי או חרדל מגניב, לצד בירה קרה, עכשיו תעצמו את העניים ותדמיינו שאת במינכן.

ישנם מספר רב של אמצעים שבאמצעותם ניתן להכין את הנקניקיות שלנו, אבל צריך להבין שבכל דרך יש את אופן ההכנה המומלץ ולכל נקניקייה יש את אופן ההכנה המומלצת שלה על מנת להנות מהנקניקייה במקסימום.

Royal Sousage, Bockwurst, Bockwurst Emmental

את נקניקיות אלה אין צורך לבשל או לחרוץ, מומלץ להכנה באופן מיטבי במעשנה עד לחום פנימי של 68-70 מעלות. במידה ואין מעשנה אז לעשות בתנור על חום של 150 מעלות עד לטמ פנימית של 68-70 מעלות או בגריל גז באמצעות חום עקיף. אין לעשות צלייה ישירה על חום גבוה.

הנקניקיות האחרות שלנו

הכנה במעשנה

לחרוץ את הנקניקיות בצורה אלכסונית, לשים במעשנה ל כ- 30 דקות בטמפרטורה של 110 מעלות. כאשר מכינים נקניקיות אמולסיה במעשנה מסוג טרייגר אשר פועלת ע"י אוויר חם, מומלץ להרתיח מים בסיר, לחרוץ את הנקניקיות בצורה אלכסונית כאשר המים רותחים לכבות את האש ולהשרות את הנקניקיות בין 8-10 דקות, לשים בטרייגר על 180-200 מעלות כל מנת לתת את הקראסט, ככל שהנקניקייה תהיה יותר בטרייגר כל הקלוגן עשוי להתייבש ולהתקשות לגבי נקניקיות מסוג צוריסו אין צורך לעשות את הבישול במים.

מומלץ לכל סוגי הנקניקיות.

הכנה בגריל פחמים

לחרוץ את הנקניקיות בצורה אלכסונית, לצלות על הגריל על רשת גבוהה כך שהחום יהיה בינוני ולא חם מידי ויגרום לקלוגן להתפוצץ, יש לסובב מידי פעם עד לקבלת הקראסט המושלם, לתוצאה מיטבית מומלץ למרוח במעט שמן זית. כאשר אנו צולים נקניקיות אמולסיה בגריל גז מומלץ להרתיח מים בסיר, לחרוץ את הנקניקיות בצורה אלכסונית כאשר המים רותחים לכבות את האש ולהשרות את הנקניקיות בין 8-10 דקות, לצלות על חום גבוה, יש לסובב את הנקניקיות באופן רציף על מנת לקבל את הקראסט המושלם, לגבי נקניקיות מסוג צוריסו אין צורך לעשות את הבישול במים או החריצים ומומלץ לצלות ישר על הגריל או לעשות עפ"י שיטת הריוורס סיר.

מומלץ לכל סוגי הנקניקיות.

הכנה על פלנצ'ה או מחבת

נקניקיות אמולסיה מומלץ להרתיח מים בסיר, לחרוץ את הנקניקיות בצורה אלכסונית, כאשר המים רותחים לכבות את האש ולהשרות את הנקניקיות בין 8-10 דקות, לצלות על אש גבוהה במחבת או פלנצה לוהטת למשך מספר דקות, עד קבלת הקראסט המושלם. מומלץ לכל סוגי הנקניקיות.

הכנה בתנור

נקניקיות אמולסיה מומלץ להרתיח מים בסיר, כאשר המים רותחים לכבות את האש, לחרוץ את הנקניקיות בצורה אלכסונית ולהשרות את הנקניקיות בין 8-10 דקות, לשים בתנור על 180-200 מעלות על מנת לתת את הקראסט, לגבי נקניקיות מסוג צוריסו אין צורך לעשות את הבישול במים והחריצים. ניתן לעשות את כל הסוגים אבל יותר מומלץ לנקניקיות מסוג צוריסו.

הכנה בטיגון עמוק

לחרוץ את הנקניקיות בצורה אלכסונית ולטגן בשמן עמוק רותח. מומלץ לנקניקיית קנקר עוף.

המבורגרים של ביירן

אנו ממליצים להגיש את ההמבורגרים שלנו במידת המידיום רייר בטמפרטורה פנימית של 56 מעלות.

הכנה במעשנה

לשים את הבורגרים במעשנה על חום של 110-120 מעלות עד לחום פנימי של 56 מעלות ואז לתת צריבה על גריל/פלנצה לוהטת לקבלת הקראסט המושלם, ניתן לעשות ישירות מקפוא, אבל המלצה שלנו היא להפשיר.

הכנה בגריל פחמים

להפשיר את הבורגרים ולצלות ישירות על הגריל הפחמים עד לטמפרטורה פנימית של 56 מעלות. יש לשים לב שהאש לא גבוהה מידי.

הכנה על פלנצ'ה או מחבת

להפשיר את הבורגרים, ולצלות על מחבת ברזל יצוק או פלנצ'ה את הבורגרים עד לטמפרטורה פנימית של 56 מעלות.

הכנה בסו ויד

אנו ממליצים לשים את ההמבורגרים בסו וויד למשך שעתיים בטמפרטורה של 54 מעלות, לאחר ההוצאה לצרוב על פלנצה או גריל לוהט למשך דקה לקבלת הקראסט הרצוי.

הקבביירן

אנו ממליצים להגיש את הקבבים שלנו במידת מידיום רייר בטמפרטורה פנימית של 56 מעלות.

הכנה בגריל פחמים, פלנצ'ה או מחבת

להפשיר את הקבבים ולצלות ישירות על הגריל הפחמים/פלנצ'ה/מחבת עד לטמפרטורה פנימית של 56 מעלות. יש לשים לב שהאש לא גבוהה מידי

כ-3 דקות לכל צד

הכנה במעשנה

לשים את הקבבים במעשנה על חום של 110-120 מעלות עד לחום פנימי של 56 מעלות ואז לתת צריבה על גריל/פלנצה לוהטת לקבלת הקראסט המושלם, ניתן לעשות ישירות מקפוא, אבל המלצה שלנו היא להפשיר.

השווארמה שלנו

הכנה במעשנה

לעשן על 130 מעלות כשעתיים וחצי או עד 62 מעלות פנימי.

הכנה בתנור

לעטוף בנייר אפייה ונייר כסף להכניס על תנור שחומם מראש ל200 מעלות במצב טורבו למשך שעתיים.

זאוורקראוט

:על מנת שתוכלו להנות מהכרוב הכבוש שלנו בצורה המיטבית, הנה מתכון מומלץ

רכיבים

אופן ההכנה

  1. קוצצים את הבצל דק.
  2. חותכים את האווז המעושן לקוביות.
  3. בסיר בוזקים מעט שמן ומטגנים את הבצל והאווז המעושן עד לקבלת גוון זהוב.
  4. מוסיפים את המלח והתבלינים וממשיכים לטגן.
  5. מוסיפים את הכרוב ומבשלים על אש קטנה למשך כשעתיים.